енджи черешката Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/endzhi-chereshkata/ Сайтът на свободния дух Fri, 01 Jul 2022 06:56:05 +0000 bg-BG hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 https://vihrogon.bg/wp-content/uploads/2018/04/cropped-29684065_396197574179058_4744611123137824904_n-32x32.jpg енджи черешката Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/endzhi-chereshkata/ 32 32 Оля поряза и топ готвачката на звездите Енджи Касабие https://vihrogon.bg/olja-porjaza-i-top-gotvachkata-na-zvezdite-endzhi-kasabie/ Fri, 01 Jul 2022 06:41:39 +0000 https://vihrogon.bg/?p=117400 Кадри видео Нова ТВ Най-после най-претенциозната участничка тази седмица в готварското шоу „Черешката на тортата“ да няма забележки по отношение на домакинята Енджи и храната, която тя поднесе. От цялата вечеря най се радвам, че успях да накарам Оля да хапва пилешко месо без да мрънка и без да остави …

Материалът Оля поряза и топ готвачката на звездите Енджи Касабие е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Кадри видео Нова ТВ

Най-после най-претенциозната участничка тази седмица в готварското шоу „Черешката на тортата“ да няма забележки по отношение на домакинята Енджи и храната, която тя поднесе.

От цялата вечеря най се радвам, че успях да накарам Оля да хапва пилешко месо без да мрънка и без да остави нито едно парче в чинията, сподели домакинята, като това наистина е постижение.

Коментара на Оля за бургерите обаче не беше много ласкав, но се опита да прозвучи като комплимент.

Аз бургери не ям, защото не обичам хляба, концепцията на бяла питка ми е странна, обаче ми допадна едната хапка, която изядох.

Нейното поведение отново остави не добро впечатление у зрителите.

Много ми харесва Оля.Почти нищо не яде и обича, но не спира да се храни толкова сладко и съответно да си го изяжда.Как да ѝ повярваш?
Оля има нулево чувство за хумор. Много показателно за личността.

Бутафория! И колко храна изхвърлиха. Престъпление да изхвърляш храна. Предполагам нищо не е ставало за ядене.

„Жал“ми е за Оля!
Дава ниски оценки, дава ,и накрая сама си „подля вода “ към финала.Язък!!!

Браво! Нова за мен кухня. Непозната! Но! Имам една мисъл в главата си. Защо нашите баби и дядовци. Нашите родители са яли глутен и лактоза и сланина? Питам се? И са живели до 90 или 100 години. Знам защо. Защото не са пазарували във веригите и не са яли боклука на никоя държава. Тези които си чистят резерва го пращат по веригите! Големите магазини. Шумкащи пликчета и какви ли не други неща! Затова аз съм за малките български неща. От селото!

Ох, това не ядели , онова не обичали , а се наплюскаха с бургери и пици като невидели ! Па и 40 точки и дадоха ! Ай стига вече превземки и нагласени работи . Манжев и той се изживява като недоучил диетолог ! Пълна излагация стана днес !

Въпреки, че не мина без забележки от страна на Оля към домакинята, тя все пак даде най-високата оценка десятка. Зрителите вече тръпнат в очакване как точно ще се представи госпожата с нейната вечеря след като цяла седмица имаше претенции към останалите.

Материалът Оля поряза и топ готвачката на звездите Енджи Касабие е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>