Емилия Фермата Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/emilija-fermata/ Сайтът на свободния дух Sat, 09 Dec 2023 09:53:37 +0000 bg-BG hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 https://vihrogon.bg/wp-content/uploads/2018/04/cropped-29684065_396197574179058_4744611123137824904_n-32x32.jpg Емилия Фермата Архиви – Vihrogon.bg https://vihrogon.bg/tag/emilija-fermata/ 32 32 Феновете на “Фермата” недоволни, Еми e по-достойна от Коко https://vihrogon.bg/fenovete-na-fermata-nedovolni-emi-e-po-dostojna-ot-koko/ Sat, 09 Dec 2023 09:53:37 +0000 https://vihrogon.bg/?p=148800 кадри bTV: Феновете на “Фермата” недоволни, Еми e по-достойна от Коко Всяко риалити излъчва победител и почти всеки път сред зрителите започват люти спорове дали той е достоен за титлата. Приключилият сезон на “Фермата” не прави изключение, макар победата на Костадин Велков да беше толкова категорична, че уж няма място …

Материалът Феновете на “Фермата” недоволни, Еми e по-достойна от Коко е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
кадри bTV: Феновете на “Фермата” недоволни, Еми e по-достойна от Коко

Всяко риалити излъчва победител и почти всеки път сред зрителите започват люти спорове дали той е достоен за титлата. Приключилият сезон на “Фермата” не прави изключение, макар победата на Костадин Велков да беше толкова категорична, че уж няма място за съмнение. Но такива продължава да има, въпреки всичко.

Голямата преднина на Коко дойде от гласуването на зрителите, така че всички претенции, че нещо е нагласено, са леко неуместни. Някои от почитателите на останалата втора Емилия са доста критични към мнозинството:

Симпатиите на зрителите са, защото са стадо овце, които пишат Канатицааа. Зеаради него те не са финалисти защото е негоден в игрите. Стадото така гласува, те още си мислят, че има Елбетица и Канатицаа. И съответно победи Коко Дамския с 2те леви ръчички.

Други твърдят, че финалната битка е била твърде лесна и точно такава, че Коко да прояви най-добрите си качества:

Принципни са нещата.Еми цял сезон беше първа във всичко, в ставане, работа, умения, битките си спечели всичките. Прекрасен, добър и искрен човек. Не я познавам, но си личи от километри. И изведнъж Коко печели, тичайки на малката арена, защото е добро момче. Ми така е, факт. Но предаването не е за добри хора, а за участие в него.

Най-същественият спор е обаче дали Костадин е най-адекватен на ценностите, които “Фермата” и продуцентите ѝ Иван и Андрей се опитват да налагат. Ако наистина се борим за възраждането на изконните български добродетели, победителка трябва да е със сигурност Еми, твърдят доста от коментиращите във Фейсбук:

Тя поне се справи и със задачите и на арената. Аз не съм против Коко. Не съм и за Еми. Но за нея всички казваха колко е работлива и как всичко може, викнаха я на арената и ги смаза и я оставиха. За Коко освен колко добро момче е Нико, друго не се чу. И че повтаряше там каквото е запомнил от треньорите. Обективно тя се представи по-добре във формата. Той обра всички гласове, които щяха да отидат в Канатица, защото е един.

Коментарите показват и нещо много интересно, а именно, че победата на Коко всъщност е отборна победа за отбор “Канатица”. Очевидно те са били доста по-симпатични на зрителите и затова повечето поздравления за победителя във “Фермата” гласят:

Браво, Коко! Браво, Канатица!

Браво Коки, заслужена победа, остана последен от Канатица, но успя да победиш 5 човека от противниковия отбор. Ти беше най-достойния пример за човешки взаимоотношения, за сплотяване на един отбор и най-уравновесения човек в цялата ферма…ЧЕСТИТА ПОБЕДА…!!!

Материалът Феновете на “Фермата” недоволни, Еми e по-достойна от Коко е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
Българи изгледаха последния епизод на „Фермата“ по БТВ и поискаха забрана https://vihrogon.bg/balgari-izgledaha-poslednija-epizod-na-fermata-po-btv-i-poiskaha-zabrana/ Sun, 17 Sep 2023 07:40:46 +0000 https://vihrogon.bg/?p=143067 кадри bTV: Българи изгледаха последния епизод на „Фермата“ по БТВ и поискаха забрана Нещо крайно смущаващо видяха зрителите на „Фермата“ в епизода, излъчен в сряда вечер. Една от участничките в отбор „Елбетица“ се отдаде на изследване на подобренията по тялото на своя съотборничка. Всичко това беше заснето и излъчено от …

Материалът Българи изгледаха последния епизод на „Фермата“ по БТВ и поискаха забрана е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>
кадри bTV: Българи изгледаха последния епизод на „Фермата“ по БТВ и поискаха забрана

Нещо крайно смущаващо видяха зрителите на „Фермата“ в епизода, излъчен в сряда вечер.

Една от участничките в отбор „Елбетица“ се отдаде на изследване на подобренията по тялото на своя съотборничка.

Всичко това беше заснето и излъчено от продукцията, без никакво съобразяване с това, че част от аудиторията на предаването е детска.

Привидно, всичко беше представено като най-естественото нещо на света.

Присияна заяви, че никога не е пипала такива подобрения и е страшно интересно какво е усещането.

Емилия, която пък има импланти, съвсем приятелски и предложи да ѝ задоволи любопитството.

И ей така, докато варят мляко, Присияна бръкна под фланелката на Емилия и почна да я опипва.

„Ама те са меки, аз съм чувала, че са много твърди“, коментира „изследователката“. Цветарката от Червен бряг пък ѝ обясни, че не я е хванала на правилното място и поведе ръката ѝ където най-добре се усеща подплънката. „Ама пак е меко“, заяви Пресияна.

„Ами какво да ти кажа, голямо мачкане е падало!“, коментира щедрата собственичка на подобренията по тялото й.

Сценката спокойно можеше да бъде спестена на зрителите, но явно продукцията няма как да пропусне нещо подобно. Нищо, че опипването на две жени едва ли допринася особено за родолюбието, продължението на традициите и другите ценности, заради които Иван и Андрей декларират, че правят „Фермата“.

Любопитно е, че зрителите някак не обърнаха внимание на този леко скандален момент от епизода.

Всъщност повечето от тях изглежда са заети с това да се възмущават от „Фермата“ на общо основание.

Основният им аргумент е, че в аграрното риалити вече няма нищо фермерско, а се е превърнало просто в кръстоска между „Игри на волята“ и „Биг брадър“.

Материалът Българи изгледаха последния епизод на „Фермата“ по БТВ и поискаха забрана е публикуван за пръв път на Vihrogon.bg.

]]>