Стрелбата в метрото в София. Мъж е прострелял жена и се е самоубил
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър България он ер
Екшън се е разиграл в метрото на метростанцията на летище София.
По непотвърдена информация е имало стрелба. Има жертва. Мъж е прострелял жена и после се е самоубил. Жената е в много тежко състояние. Работи се по версия за лични отношения.
На място има линейки и полиция.
Служители на метрото за забелязали мъж и жена в безпомощно състояние. Тече разследване, съобщиха от МВР.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари