Стоичков призова да не сме строги към българския отбор след снощната загуба
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадри Dsport.bg
Христо Стоичков направи много снизходителен коментар за представянето на българския отбор на мача България – Испания. Някак бащински оправдателен е коментара му за това, което показаха нашите футболисти.
Класата си личи, няма какво да ни е срам. Мисля, че момчетата усетиха силата на испанския отбор, особено първите 15-20 минути. Това е реалността, не можем да им се сърдим, това са ни възможностите. Имаше някои неща, които ми харесаха, особено през второто полувреме, защото удържаха нулев резултат. Това е пътя, трябва да тренират и да си повярват, че могат. Испания си е Испания, но мисля, че могат и повече.
Голямата разлика са трите гола. Видяха, че Испания не е толкова страшна, колкото я представяхте по медиите. И те са футболисти с тази разлика, че играят в по-големи отбори. И те бягат, и те искат да побеждават, но това е реалността.
Публиката бе на ниво, имах молба да подкрепят нашите момчета, колкото и да се радват на испанските футболисти. Илиян Илиев разчита на тях и всички ще се радваме ако отбора побеждава. Бедата е да се научат да играят и да си повярват, че могат.
Хората обаче не са толкова обрани в изказванията си и много от тях изсипаха впечатленията си в социалната мрежа.
Не искаха да ги унижават повече затова спряха с вкарването на голове, поне в художествената гимнастика сме по добри
Прав си, не е трагедия да паднеш 3 гола от Испания. Трагедия е да играеш по начина, по който България игра снощи. 😢
Снощи испанците ни биха с игра, класа но и с борба. Твърдо и безкомпромисно за първа топка. Така се играе!
Испания играе нашите гледат. Нека гледат, нека се учат затова сме ги пратили там!

БТВ на живо
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Люси Дяковска се похвали с нова любов
