Стефан се сбогува с Hell’s Kitchen
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Hell's kitchen, Блиц Новини, Нова тв

Експертът по месни специалитети Стефан Стефанов
отпадна от кулинарната надпревара Hell’s Kitchen. Той се представи разочароващо по
време на вечерната резервация и след поредно колебание в кухнята, шеф Виктор
Ангелов сложи край на участието му в предаването.
Денят за претендентите за голямата награда от €50 000 започна с пътешествие до
Шумен, където се съревноваваха в приготвянето на бирени специалитети. Победата
грабнаха Червените, а загубилите Сини участваха в мастърклас с шеф Лео Бианки.
Имунитетът спечели Йордан, единствен куртката си не успя да върне амбициозният
Събков.
Груби грешки по време на вечерната резервация не позволиха на Сините да издадат
своите поръчки и отново бяха отпратени от кухнята. Червените постигнаха успех,
въпреки възникналото напрежение, породено от изненадващата среща на Трифонова
с годеника й Елвин. След емоционален разговор, двамата решиха да сложат край на
отношенията си. В края на вечерта пък Стефан, който бе в основата на неуспеха на
своя отбор, напусна голямата игра.
Той е следващият гост в официалния подкаст “Кухнята след Ада”. В новия епизод на
поредицата той разказва за перипетиите в Синята кухня, за коалициите в мъжкия
лагер, както и за грешките и научените уроци. Епизодът е наличен в NOVA PLAY,
Vbox7 и YouTube.
Кулинарните приключения в ефира на NOVA продължават утре от 20:00 ч., когато
Златните и Платинените ще се изправят пред най-напрегнатата си резервация до
този момент.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир
