Стефан Диомов в болница с Ковид 19
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео ютуб
Маестрото се е изолирал в дома си няколко дни преди това и се е лекувал, но състоянието му се е влошило.
Още едно известно име е с диагноза Ковид. Емблемата на музиката в Бургас композиторът Стефан Диомов е приет в болница с Ковид-19, научи Флагман.бг.
От вчера той е настанен в Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас. Маестрото се е изолирал в дома си няколко дни преди това и се е лекувал, но състоянието му се е влошило и се е наложило да бъде хоспитализиран.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари