Стъки: Промяна няма да има

Блиц Новини

Кадър Стъки

Станислав Недков Стъки съобщи, че промяната няма да се състои.

Ето какво пише той във Фейсбук:

Някои хора трябва да намалят публичните изяви през летните месеци, защото явно силното слънце и екстремните горещини им идват в повече.
Същите във възторг ни убеждават колко бил успешен служебния кабинет, и че трябвало да продължи мандата си.
Този ентусиазъм е абсурден, когато същия този служебен кабинет допусна България да има най-високите цени на ток в Европа, заради които бизнесът спира да работи, а домакинствата изнемогват.
Назначените от Радев служебни министри още не са се наканили да вкарат и Плана за възстановяване, по който България трябва да получи 12,6 милиарда лева. Този план им беше предоставен готов преди три месеца от правителството на Борисов. Министрите на Радев трябваше само да го внесат.
А други държави вече получават финансиране по него и се борят с последиците от коронавируса в страните си.
Вече влизаме и в нова вълна на коронавируса, а Радевата хунта няма никаква стратегия за справяне с нея.
Всъщност всички видяхме отношението и стратегията на здравния министър Кацаров към хората, които с риск за своя живот се бориха за да запазят живота на възможно повече българи. Бяха изчегъртани, уволнени и пенсионирани всепризнати здравни авторитети. Без никакви аргументи бяха обезглавени водещи в битката с коронавируса болници.
Какви аргументи можеш да чакаш от Радевата машина за омаскаряване, манипулации и натиск.
На тази същата хунта много й се иска чрез задкулисни договорки служебния кабинет да стане редовен. Това ще е класически опит за подмяна на вота. Министрите на Радев не са се явявали на избори и никой не е гласувал за тях. Една част от малкото гласували на изборите поискаха промяна. Вече става ясно, че тази промяна не може да се състои, защото партиите, набедени, че носят промяната се разведоха преди да са се оженили.
И сега някои от тях отчаяно се опитват да заменят промяната с подмяна.
Не бива да допускаме това да се случи! Не бива да допускаме 32 години след падането на комунизма България отново да бъде управлявана от ченгета от ДС. Срамно е да ни управляват и да ни четат морал хора работили цял живот на държавна работа, но притежаващи 19 имота и дворец с 12 тоалетни.
Колкото и безнадеждно понякога да изглежда всичко, битката за родината ни трябва да продължи.
Битката ще продължи там където започна през декември 1989г. На площада!

Няма коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …