Кой ти дава право да се разпореждаш с нечии пенсии?! Предлагам големите заплати като твоята да се дели на половина и даде на пенсионерите!!!
Софиянски: 50-те лева за хората с високи пенсии трябва да се дават на по-бедните
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

кадър: БНТ, архив
Надбавките от 50 лева за пенсионерите бяха популистки ход, това коментира в пердаването на Нова телевизия „Офанзива с Любо Огнянов“ бившият служебен премиер и кмет на София Стефан Софиянски. „Добавките не трябва да се дават на хора с големи пенсии, а парите да се разпределят на хората с по-ниски доходи“, заяви той.
„Изключително сериозни хора са избрани в служебния кабинет. Кадровите промени са нормални, но бързо трябва да се изяснят приоритетите“, смята Софиянски. По думите му най-належащи са промени в анти COVID-програмата.
Нужна е задължителна карантина в хотели или болнични заведения и мерки за ограничаване на болните, а не на здравите. Трябва да се съсредоточат повече средства за дезинфекция.“И да се плаща, за да се работи, а не, за да не се работи“, коментира Софиянски. Така хем хем им се плаща за работата, хем ще се наеме персонал, обясни бившият столичен кмет.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,
