Служител на президентството с положителна проба за Covid-19
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

През почивните дни служител на президентската институция е дал положителен тест за коронавирус, съобщават от „Дондуков“ 2.
Във връзка с това са направени тестове на президента и на непосредствено работилите с него, които са отрицателни.
Предприети са мерки за нормалното функциониране на президентската институция, се посочва в съобщение на прессекретариата на държавния глава.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари