Слави стига с тези изтъркани чалгаджийски номера! Дори и децата знаят че си дясната патерица на Боко Барселонеца!
След като ГЕРБ обявиха, че НАП няма вина за изтеклите данни Слави избухна: „Долу“, „Оставка“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Слави Трифонов направи интересeн коментар относно излезлия доклад от разследването на парламентарната комисия за изтичането на личните ни данни от НАП.
Ето какво написа шоуменът в личния си профил във фейсбук:
„Днес излезе докладът от разследването на парламентарната комисия за изтичането на нашите лични данни от НАП. И резултатът е… че няма виновни. Никой не е виновен. Данните просто са изтекли. Значи, ако някой ви обере апартамента и вие търсите справедливост и възмездие, няма да ги получите, защото в България е така – много е вероятно никой да не е виновен.
От кумова срама можеха поне да кажат, че някой е виновен – “още не знаем кой, но ще го открием”. Ей така, да оставят частичка надежда, че все пак ще търсим справедливост. Но не би.
Приемете го.
Приемете го, уважаеми съграждани, уважаеми българи, които нямате право на лични тайни, защото живеете в такава държава.
Сега ми иде да освиркам цялата комисия в парламента, да викна “ууу”, “долу” и “оставка”, но се притеснявам, че утре парламентарната група на ГЕРБ ще поиска от парламентарната трибуна да се извиня.
И понеже не ми за парламентарната група на ГЕРБ ще изкрещя с пълно гърло – “УУУ!”, “Долу!”, “Оставка!“

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Митко и Мая се разделиха след „Смени жената“
