След два месеца борба Къци Вапцаров сe завърна „от отвъдното“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: БГ звезди, Блиц Новини, Незабавни статии
- Tags: Асен Вапцаров, Къци Вапцаров, къци вапцаров фейсбук, социални мрежи, фейсбук

снимка: Фейсбук/Къци Вапцаров
В последно време шоуменът Къци Вапцаров започна да се появява често в телевизионния ефир, за да коментира обществени процеси, политически събития и дори последните парламентарни избори. Това може да се приеме и като компенсация, че звездата на „Риск печели, риск губи“ и „Кой е по-по-най“ нямаше възможност да прави коментарите си на любимото си място – във Фейсбук.
Каква е причината Къци да изгуби акаунта си в социалната мрежа не е много ясна, но вероятностите са общо взето две – профилът му или е бил откраднат, или пък му е наложена забрана от администраторите. Така или иначе, отсъствието на шоумена, който има много последователи и приятели, е продължило около два месеца.
„Хиляди благодарности на Ace Vaptsarov и неговите приятелки, които помогнаха да извадим акаунта ми от отвъдното!!! Не съм влизал във фейса от 2 месеца… Как е, има ли нещо ново?“, това написа Къци Вапцаров след повторната си поява в социалната мрежа. Както става ясно, основна роля в преодоляването на препятствията пред духовитите коментари на шоумена има сина му – Асен Вапцаров, който живее и работи в САЩ.
След завръщането си във Фейсбук Къци запазва добрия тон и е доста по-пестелив в изказванията си. В момента той предпочита да пуска предимно цитати, някои от които са и на негови лични прозрения от миналото.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
