Синът на Стефан Данаилов няма да дойде за панахидата му
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка Петел БГ
Заради затрудненото пътуване покрай коронавируса, синът на Стефан Данаилов Влади, няма да присъства на панахидата с която ще се отбележи една година от кончината на актьора.
Влади и Вики, синът и снахата на Стефан Данаилов, няма да пристигнат за панахидата на 27 ноември, с която ще бъде отбелязана една година от смъртта на големия актьор. Докторът стажант и детската учителка, които живеят и работят в Америка, ще почетат паметта на Ламбо в Сарасота, Флорида. Наследниците на професора ще се въздържат от полетите, защото рестрикциите за пътуващите до Европа са сериозни, пише Стандарт.
Доскоро майката на Владимир, актрисата Ирен Кривошиева, беше в Америка, но сега и тя се е прибрала в България. Виктория, съпругата на Влади, продължавала да учи български и се готвела за следващото си гостуване в София.
На 27 ноември в София ще бъде поставена надгробната плоча на Мастера, която – по негова поръчка – е като на съпругата му Мария и е изработена от Георги Чапкънов. Продължава и работата по проекта за филма, посветен на Стефан Данаилов, в чиито основен екип за племенницата му Росица Обрешкова, продуцентът Кирил Кирилов, професор Ивайло Христов и Петя Дикова.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Политолог: Пеевски се държи като министър-председател и държавен глава – Кралят Слънце
Васил Велев: Секторите „Сигурност“, „Отбрана“ и „Съдебна система“ не внасят осигуровки
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Двамата каръци от ДАИ, поискали подкуп от екипа на Роби Уилямс са уволнени

Няма коментари