Симона мечтае да бъде криминалист, сладкар и инвеститор

Hell's kitchen

Кадри Нова ТВ

Въпреки първоначалното впечатление, което остави и у зрители и участници Симона успя да обърне мненията за себе си.

За два месеца ти научи адски много. Научи почти всичко, което можех да ти дам. С тези думи я изпрати шеф Ангелов от Хелс китчън и всички са съгласни с него. От „розово фламинго“ в началото тя се превърна в готвач, който дръпна доста напред и бе изгонена само на крачка от черните куртки.

Всичките ми познати ми казаха, че ще ме изгонят през първата седмица, защото там всички са готвачи и са вълци. Но аз се справих и си тръгнах, след като станах дори една от последните. Отидох там абсолютно неподготвена. Но вече е съвсем различно. Вече, като отида на ресторант и видя менюто, знам, че мога всичко да приготвя, това Симона пред Гала в „На кафе“.

Мисля, че спечелих шеф Ангелов с искреността си, с това, че винаги съм себе си, никога не лъжа. Най-ми харесваше неговата оценка за това, че съм най-добрия готвач сред брокерите и е вярно. Едва ли някой може да направи катерички от риба, пошегува се Симона.

Мама ме предупреди, че няма да издържа, хората ще ме изядат и по-скоро се притесняваше за мен, но сега много се гордее, каза щастливата Мони, която преди предаването сподели, че не се разбира добре с родителите си и явно това е вече зад гърба й.

В шоуто Симона, освен всичко друго, успя да срещне и любовта – в лицето на Димитър. Към днешна дата двамата са заедно, щастливи и тя очаква да го види на финала на кулинарната надпревара, който вече чука на вратата.

Не съм очаквала да срещна любовта, особено пък в кулинарно предаване. Не съм отишла с тази цел, но то просто се случи. Щастлива съм, въпреки че Димитър ми липсва. Ще го чакам да го видя на финала.

Имахме една малка криза с него в предаването. Тогава нито аз отстъпих, нито той. То не беше точно скандал, просто аз се ядосах и не му говорех около седмица. След това обаче осъзнах, че не е трябвало чак толкова да се ядосвам и сърдя, и се радвам, че навреме го осъзнах, защото вероятно после щях да съжалявам със сигурност.

Накрая с благодарност и уважение говори за родителите си и сподели, че им е благодарна за възпитанието, което са й дали и че са я научили на труд и да разчита на себе си.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …