Силен старт на „Като две капки вода“, но Фънки пак се изложи
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадри Нова ТВ
Старта на забавното шоу за имитации „Като две капки вода“ вече е факт. Всички участници се бяха постарали да се представят в най-добрата си светлина, но Михаела Филева обра овациите с акробатичното си изпълнение. Красивият танц, който тя посвети на хората претърпели домашно насилие бе наистина за победа.
След като залата избухна в аплодисменти и журито аплодира Филева на крака, тя сподели, че е репетирала в зала за художествена гимнастика и се надява да се представи добре в шоуто, но изпитва истински страх от бутона.

Абе, Мише! Ти как танцува така и едновременно пя?, попита изумен Геро.
Михаела, ти направи нещо невъзможно, ти пресъздаде толкова ефектно този клип, но той е изпят на запис и изтанцуван кадър по кадър, а ти направи наистина невъзможното, каза Хилда Казасян и поздрави Филева с едно бурно: „Браво, момиче!„.
Дори Фънки от когото със страх очакват коментар остана с отворена уста.
Не ви познавам, но мислех, че сте пача, а сте такава убийствена мадама, танцувате, но и пеете, просто прекрасна бяхте.
Зрителите избухнаха срещу недодялания комплимент на Фънки.
Господа Продуценти, водещи, “скъпо” жури,
Простотията край няма!
Как е възможно подобно просташко поведение да се толерира в национален ефир?! Епитетите и глупостите на Фънки са крайно неуместни и свалят стремглаво новото на предаването, а изобщо не искам да коментирам двамата водещи, които вместо да се замислят, засрамят или нещо подобно – те повтарят простащините на онзи идиот!
Срамота!
Съчувствам на Михаела, че беше така грозно обидена!
Момичето се представи страхотно!
Ами Фънки като голям разбич на музика, организатор на концерти и прочие, прочие .. мисли, че е голяма работа като не познава Михаела Филева и творчество й. Трябва браво да му кажем, че я е мислил за “ПАЧА” ама тя уви не е!!
Защо има поле на изява това нещо със самочувствие до небето!!
Как може за 13-ти път да ни принуждавате да търпим простотиите на Фънки. В Национален ефир да се изцепиш за някого, че е пача или си мислил някого за пача е абсолютно недопустимо. Сменете го най-накрая този Фънки. То бива простотия, но той става все по-зле и по-зле….

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
