Щурм към сградата на НС с депутатите вътре, протестиращите хвърлят бали със сено
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

кадър и видео: Petel.bg
Протестиращите в пред Партийния дом в София правят опит да бъде пробит кордона на полицията около парламентарната сграда в момента.
Полицията опитва да изкара депутати през заден вход. МВР обяви, че ще използва сила. Протестиращите хвърлят сено. Освен сено бе забелязано, че лети и паве.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари