Сърбия вдига ограда по границата с България
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
С цел предотвратяване на разпространението на Covid-19 и нерегламентираното преминаване от България към Сърбия, Белград е взел решение за поставяне на телена ограда по границата между двете страни, съобщи Радио и телевизия на Сърбия, цитирани БГНЕС.
България е пета сред страните, от които пристигат най-много заразени с Covid-19
В правителственото постановление е обоснована и необходимостта от решение за временно обитаване на частни имоти, през които трябва да премине оградата.
Преди два месеца е започнало изграждането на ограда по границата със Северна Македония.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари