Съпругата на футболиста Георги Костадинов: Летете, мили мои ангелчета!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимки инстаграм
Как всичко може да се срине в един миг, много от нас не могат да си представят. Нещастията понякога връхлитат внезапно и те оставят без възможност да си поемеш дъх.
Такава трогателна история разказа и съпругата на футболиста на Левски Георги Костадинов – Радостина. Тя сподели в социалната мрежа, че двамата са загубили своите близнаци преждевременно.
Силно вярвам, че всеки от нас идва с мисия на този свят и не искам случилото се на нас да обезкуражава никого, защото въпреки всичко нашето семейство е изпълнено с надежда, сила и любов!
За огромно съжаление на първи март сутринта в 4ч и 5ч след 16 часа контракции и нереална болка се родиха двете ни прекрасни малки момченца, които вече бдят над нас и ни пазят с мъничките си ангелски крилца.. тръгнаха си така неочаквано, както се появиха.. лекарите казват инфекция и замърсени, а в последствие преждевременно изтекли води.. знам, че не съм сама в тази болка и още хиляди семейства преживяват загуби, но сега думите не стигат.. днес трябваше да бъда в шести месец.. а дадох всичко от себе си..

Благодаря на екипа на болница Токуда, че спасиха мен, за да мога да прегърна отново детето си и да остана тук до него и съпруга ми.. никога не съм си представяла, че човек е способен да плаче толкова много и не мисля, че има по-голямо нещастие на света от това да загубиш дете.. ние загубихме две толкова чакани и обичани момченца, НО те дойдоха и изпълниха своята мисия на този свят – върнаха ни вкъщи, показаха ни, че имаме много неизживяни мигове в нашия дом, но най-вече ни накараха да осъзнаем колко благодарни трябва да бъдем за това, което вече имаме… нашия прекрасен син Георги… и затова искам да ви помоля да не ни пишете, да не ни съжалявате и да тъгувате, защото в крайна сметка една наша мечта наистина се сбъдна – вкъщи сме и сме силни заедно! 🙏🏻
Не знам дали е писано да имаме още деца, това Господ ще реши, но аз съм спокойна, че двете ни момченца не познават друг дом, освен моето тяло, което всяка секунда беше изпълнено с любов за тях… и това ми дава мир и спокойствие! ❤️
Летете, мили мои ангелчета, мама и тати винаги ще ви обичат!
Освен съболезнования родителите получиха огромна подкрепа и искрени пожелания чудото в семейството да се получи отново.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
