Коментари на: Само за ноември банките забогатяха със 70 милиона лева https://vihrogon.bg/samo-za-noemvri-bankite-zabogatjaha-sas-70-miliona-leva/ Сайтът на свободния дух Fri, 01 Jan 2021 07:34:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Пав https://vihrogon.bg/samo-za-noemvri-bankite-zabogatjaha-sas-70-miliona-leva/#comment-22417 Fri, 01 Jan 2021 07:34:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=89738#comment-22417 Да, банките май само печеят яко

]]>
От: Павлитко https://vihrogon.bg/samo-za-noemvri-bankite-zabogatjaha-sas-70-miliona-leva/#comment-22416 Fri, 01 Jan 2021 07:19:18 +0000 https://vihrogon.bg/?p=89738#comment-22416 Къде тия богаташи, че нещо не ги виждам? Около нас само ниска и средна класа

]]>