Само на 36 години си отиде журналистът Никола Шентов
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
След дълга борба с усложненията от коронавирус на 36 г. почина спортният журналист Никола Шентов на 23.01.21, съобщи агенция „Монитор„.
Той започва пътя си в журналистиката в спортния всекидневник „Топ спорт“, после работи в спортния отдел на вестник „Експрес“, преди отново да се върне в спортните всекидневници – „7 дни спорт“ и „Меридиан Мач“, а за последно бе част от в. „Телеграф“.
Помага активно с материалите си и на две спортни федерации – по тенис и по бокс.
Поклон пред паметта му!

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари