Съдът пуснал Иванчева на лекар по спешност, а тя отишла на протест
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър ФБ
Съдът пусна осъдената за взимане на подкуп бивша кметица на столичния район „Младост“ Десислава Иванчева на лекар, тя отиде на протест.
За това съобщи самата Иванчева във Фейсбук.
Разрешението на съда било да отиде по спешност на лекар, но на прибиране към вкъщи тя се отбила и при протестиращите.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари