С 6 лева по-висок праг на бедност през 2021 г. предлага държавата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка „Вихрогон“
Предлага се за 2021 г. прагът на бедността да бъде 369 лв., или с 6 лева повече, отколкото е в момента. Това стана ясно по време на днешното обсъждане в Националния съвет за тристранно сътрудничество за промяна на начина на определяне на линията на бедността и размера ѝ за следващата година, пише news.bg.
Предложението е социалният министър да предлага еднолично този размер, като той трябва да е съобразен с възможностите на бюджета, но и да не е по-нисък от размера от предходната година.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари