Руснак скочи от 4-тия етаж на хотел в Банско
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
65-годишен руски гражданин скочи от тераса на хотел в Банско и загина.
Сигналът за инцидента е подаден към 03.00 часа тази нощ от руското селище в местността „Свети Иван“ над Банско.
Мъжът е скочил от 4-я етаж.
Извършен е оглед от полицията, има предсмъртното писмо, което говори за самоубийство. Тялото на загиналия е транспортирано за аутопсия от съдебен лекар в МБАЛ-Благоевград.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари