Русия: Борисов държи Балкански поток под контрол. Увери ни в това
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Българското правителство увери Русия, че ще завърши проекта „Балкански поток“. Това заяви Юрий Пилипсон, директор на управление в руското външно министерство, цитиран от РИА Новости, предаде факти.бг.
Руският представител смята, че изграждането на проекта върви по план. Според него българският премиер Бойко Борисов държи напредъка на работата под личен контрол.
Припомня се, че подготовката на работата по други енергийни проекти също върви по план. През януари българският министър на енергетиката Теменужка Петкова обяви, че България планира да замени половината от вноса на руски газ с азербайджански и втечнен такъв.
Дипломатът обаче смята, че това не може да стане без правни последствията. Енергийните дружества на двете страни имат дългосрочен договор.
Руските представители изглежда приемат, че българското правителство ще изпълни договорките.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората
Хората питат: Страх или срам бяха причините Борисов да не отиде на консултации
Ядосаха Бойко Борисов с въпроси за боклука в София

Много правилно !
нНЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ!!,ТЕ СА КАТО ФУРНАДЖИЙСКА ЛОПАТА!!!ПОШО,ЧЕСТРАДАМЕ НИЕ–––НАРОДА!!!
Ни обвинявайте само Боби!Общо взето юБългарския престол,вече 30г. дриска на метеното си огнище,България!
Ни обвинявайте само Боби!Общо взетоБългарския престол,вече 30г. дриска на метеното си огнище,България!