Румен Петков: САЩ пропуснаха Горанов и Борисов, които са взели Божковия рушвет
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Колаж профил ФБ/Румен Петков
Лидерът на АБВ Румен Петков изрази мнението си относно санкциите на САЩ чрез социалната мрежа.
Това, че САЩ ни подслушват, проследяват и унижават – факт. Това, че Европа е безгръбначна да се защити – аксиома. Това, че шизофренията в САЩ взе връх – теорема.
Васил Божков призна, че е раздавал огромни рушвети и закона Магнитски се стовари върху него, но шизофренно пропусна взелите рушвета Горанов и Борисов. Братя американци, ограбихте ни с 3 млрд. за едни самолети, чиито чертежи още не са долетели до България и това е цената на вашата шизофрения. Жалко.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари