Радо от „Фермата“ докара наказание с вълчия си глад

Блиц Новини

Кадри БТВ

Откакто е стъпал в стопанството на „Фермата“ баскетболиста Радослав е непрекъснато в някаква издънка. Вълчият му глад, мърморене и скатавка, много пъти дразни вече на съотборниците му. И сега, след като отново се озова на ратайския бряг, нещата не са по-различни, въпреки, че малко намали мърморенето и е по-обран.

Но и тихомълком успя да сътвори гаф и да докара наказание за отбора си. Ненаситният му апетит стана причина да наруши правилата и да отиде да рови из сандъците с храна, въпреки, че знае, че това ще доведе до санкция.

Радо, пак ще имаш проблеми, предупреди го приятеля му Калин, защо го правиш?

Топнах си само връхчето на хлебчето, не съм го ял, оправда се той, но това доведе до загубата на буркана с мед.

Всички го нахокаха за постъпката, но това не стигна до съзнанието му, камо ли да се почувства виновен.

Радо само как ще го оженим не знам, пошегува се Финци с най-личния момък от отбора на новите надежди. И на него му обещах. Откъде ще му намерим толкова алтава жена. Той е луд бе кръгъл, тъп, тъп та кръгъл, чак объл на моменти, как ще намерим такава ломчанка. С това определение за него обобщи мнението на всички участници и млади и стари, че дори и на зрителите.

Някой, беше коментирал, че Радо не бил злобен. Може и да е вярно, не го познавам. Гледайки някакви откъси, вярно не показва злоба. Но, показва нещо друго, което е по-лошо! Глупост, егоизъм и бездушие! Да му е пълно коремчето с манджичка, пък другите, кучета ги яли. Милата Ели много добродушно същество, но така и не разбра, че тази пасмина, не са дечицата от детската градина, на които можеш кротко да обясниш и да те разберат. Тези злобни същества, без всякакво чувство за срам и елементарно уважение, със самочувствие без покритие, ще продължават да рушат моста между двете поколения! Най-нагло отидоха и си взеха размери от старите и хоп, на готово! Не само за постъпките на Радо, но и за това трябва да бъдат наказани! После се чудим, защо младите не уважават по-възрастните? Ами, защото им се позволява!😡

Много ми хареса едно сравнение на Финци “ толкова е тъп, че чак е кръгъл“. Е новите надежди са много кръгли! 🙂

Тоя имам усещането, че има мисия да дразни съотборниците си, иначе не вярвам да е толкова тъп, че да си навлича сам омразата на околните.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …