Коментари на: Радев: Ще ни коства време и много усилия да нормализираме държавата след този министър-председател https://vihrogon.bg/radev-shte-ni-kostva-vreme-i-mnogo-usilija-da-normalizirame-darzhavata-sled-tozi-ministar-predsedatel/ Сайтът на свободния дух Sun, 15 Nov 2020 11:04:52 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Дивизия https://vihrogon.bg/radev-shte-ni-kostva-vreme-i-mnogo-usilija-da-normalizirame-darzhavata-sled-tozi-ministar-predsedatel/#comment-21737 Sun, 15 Nov 2020 11:04:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87105#comment-21737 Президентът ни е точен и добър, само трябва да действа по-смело! Подкрепям!

]]>
От: Павката https://vihrogon.bg/radev-shte-ni-kostva-vreme-i-mnogo-usilija-da-normalizirame-darzhavata-sled-tozi-ministar-predsedatel/#comment-21735 Sun, 15 Nov 2020 03:24:48 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87105#comment-21735 Подкрепям РАДЕВ

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/radev-shte-ni-kostva-vreme-i-mnogo-usilija-da-normalizirame-darzhavata-sled-tozi-ministar-predsedatel/#comment-21733 Sat, 14 Nov 2020 09:53:52 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87105#comment-21733 ТИ СИ ПЪЛЕН ИДИОТ

]]>