Проф. Кантарджиев: Като се срещнете на улицата, не се целувайте и прегръщайте
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Хората да не се събират на близко. Това заяви директорът на Центъра за заразни и паразитни болести проф. Тодор Кантарджиев, цитиран от Фокус.
Според него е грозно, защото хората са като отвързани. „Абитуриентски балове, празненства, сватби. Правете ги на открито, с дистанция. Обслужващият персонал по ресторантите да е с маски, в моловете да не се струват хора, на закрито всички да са с маски“, призова той.
Проф. Тодор Кантарджиев каза още, че обществото трябва да се научи да слуша специалистите.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“

Няма коментари