Правителството тегли 300 млн. лева нов дълг
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка вихрогон.бг
300 милиона лева нов дълг се очаква да изтегли правителството от вътрешния пазар идния понеделник.
Това е първата емисия на държавни ценни книжа за годината, която се счита за тест за пазара, пише БНР.
Максималният нов дълг в края на годината може да бъде 4 милиарда и 500 милиона лева.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари