Коментари на: Ползвате Аварийните светлини незаконно без да знаете. Нямате право да ги пускате за поздрав и за качване и слизане на пътник https://vihrogon.bg/polzvate-avarijnite-svetlini-nezakonno-bez-da-znaete-njamate-pravo-da-gi-puskate-za-pozdrav-i-za-kachvane-i-slizane-na-patnik/ Сайтът на свободния дух Sat, 12 Dec 2020 19:25:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Антон https://vihrogon.bg/polzvate-avarijnite-svetlini-nezakonno-bez-da-znaete-njamate-pravo-da-gi-puskate-za-pozdrav-i-za-kachvane-i-slizane-na-patnik/#comment-22182 Sat, 12 Dec 2020 19:25:02 +0000 https://vihrogon.bg/?p=88512#comment-22182 За поздрав може също да се включат последователно ляв,десен мигачи.

]]>
От: Павел https://vihrogon.bg/polzvate-avarijnite-svetlini-nezakonno-bez-da-znaete-njamate-pravo-da-gi-puskate-za-pozdrav-i-za-kachvane-i-slizane-na-patnik/#comment-22165 Sat, 12 Dec 2020 06:28:41 +0000 https://vihrogon.bg/?p=88512#comment-22165 Илиян, защо толкова грубо с псувни?

]]>
От: Илиян Михайлов https://vihrogon.bg/polzvate-avarijnite-svetlini-nezakonno-bez-da-znaete-njamate-pravo-da-gi-puskate-za-pozdrav-i-za-kachvane-i-slizane-na-patnik/#comment-22162 Fri, 11 Dec 2020 19:34:43 +0000 https://vihrogon.bg/?p=88512#comment-22162 Да ви еба майката на всички който пишете тези глуписти. Дано ви изсъхне всичко друго освен прането

]]>
От: rangel https://vihrogon.bg/polzvate-avarijnite-svetlini-nezakonno-bez-da-znaete-njamate-pravo-da-gi-puskate-za-pozdrav-i-za-kachvane-i-slizane-na-patnik/#comment-22137 Tue, 08 Dec 2020 18:05:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=88512#comment-22137 samo da pitam moje li da se ypravliava avariralo mps ta makar i na avariini svetlini

]]>