Коментари на: Певецът Константин: Попаднах в плен на вируса. Баща ми е в болница, моля се https://vihrogon.bg/pevecat-konstantin-popadnah-v-plen-na-virusa-bashta-mi-e-v-bolnica-molja-se/ Сайтът на свободния дух Sun, 08 Nov 2020 14:38:54 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Еми Нейкова https://vihrogon.bg/pevecat-konstantin-popadnah-v-plen-na-virusa-bashta-mi-e-v-bolnica-molja-se/#comment-21556 Sun, 08 Nov 2020 14:38:54 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86745#comment-21556 Бързо възстановаване! И аз минах по този път, но майка ми за съжаление не можа да се пребори. Дано баща ви оздравее по бързо! Притеснението е голямо. Бъдете здрави цялото семейство!!!

]]>