Пенсионерите ще плащат нова такса в банките
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

снимка Вихрогон
Най-масовите банкови такси и касовото обслужване в банките поскъпва. Освен това от следващата година най-големите банки у нас въвеждат и такса за теглене от банкомат и за пенсионери, предаде БНР след своя журналистическа проверка. Досега пенсионерите бяха освободени от тази такса.
През последните години непрестанно поскъпват таксите за обслужване на сметка и за преводи. Вече цените са към четири, пет лева. В последните месеци се забелязва и поскъпване на касовото обслужване“, коментира финансовият експерт Стефан Христов.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари