Патриарх Неофит е в болница
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка mons.wikimedia.org
Сутринта временният председател на 45-ото Народно събрание Мика Зайкова съобщи, че патриарх Неофит е болен, поради което не може да присъства на първото заседание на новия парламент.
Патриарх Неофит е в болница от снощи, съобщава „24 часа„. Той е на планово урологична процедура, каквато му правят всяка пролет. Няма удар, каквито слухове имаше из кулоарите на парламента.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари