Пълен обрат с една от участничките в „Ергенът“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии, ТВ новини

Кадри видео БТВ
Както вече зрителите знаят единствената която не се вписва в групата дами вътре в шоуто е Александра. След напускането на Гергана всички я игнорират и никой не желае да разговаря с нея. Това й тежи и тя се опитва да стопли отношения с останалите, но се удари в същата стена на отхвърляне и пренебрежение. Учудващо и за самата нея подкрепата дойде от Дениз, която се опита да обясни различията между тях и поведението на групичката.
„Твоята истина не е тяхната истина и тяхната истина не е твоята истина“.

Гърдева все пак не можа да преодолее себе си и сподели, че не разбира на какво се дължи разривът ѝ в отношенията с останалите дами и отново се разплака, тъй като от дни не е разговаряла с никого, защото всички я отбягват.
Зрителите също застанаха на страната на Александра.
Защото са на различно интелектуално ниво !
Блага няма собствена мнение и има толкова беден речник!Нямаше как да не стане 🙂

За пръв път да изпитам симпатия към Дениз. Явно наистина не е толкова лоша, колкото се показа в началото.
Браво на Дениз!!! С други очи вече гледам на нея,въпреки обидите..
Щом Алекс получава такава омраза и злоба от толкова жени на куп, значи е чиста завист, от това че те не са на нейно място да получат това, което Виктор дава на Алекс.


Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
