Палатковият лагер пред Софийския университет отново е издигнат
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадри Отровното трио
Палатките, които бяха опънати на кръстовището точно пред Ректората на Софийския университет, отново са издигнати и укрепването им продължава. Това показва видео от официалния профил на Отровното трио.

Припомняме, че по-рано днес стана ясно, че палатковият лагер там е бил нападнат.

А протестиращи са убедени, че полицията е получила разпореждане да не ги пази от агресия.


Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари