Коментари на: Обмислят с маска или без в час за гимназистите https://vihrogon.bg/obmisljat-s-maska-ili-bez-v-chas-za-gimnazistite/ Сайтът на свободния дух Sat, 31 Oct 2020 08:24:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Иван Илиев https://vihrogon.bg/obmisljat-s-maska-ili-bez-v-chas-za-gimnazistite/#comment-21375 Sat, 31 Oct 2020 08:24:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86420#comment-21375 Представяте ли си колко трудно се диша с маска, стига де хора

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/obmisljat-s-maska-ili-bez-v-chas-za-gimnazistite/#comment-21365 Fri, 30 Oct 2020 18:22:39 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86420#comment-21365 След като носенето на маска и от двете страни при контакт намалява риска от заразяване, защо учителите трябва да си изложени на незащитен контакт?

]]>