Обмислят падането на маските на редица обществени места
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Нова ТВ
Това обявиха от здравното министерство. Заповедта ще бъде издадена в началото на следващата седмица.
„Oбмисляме падане на маските в зали за спорт, фитнеси, малки търговски обекти, малки трудови колективи, но само където всички са имунизирани“, обяви заместник-министърът на здравеопазването Александър Златанов.
Заболеваемостта е 43 души на 100 хиляди население, добавят здравните власти.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари