Обявиха бедствено положение в община Свиленград
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
Бедствено положение в община Свиленград заради пожара в тополовградските села Лесово и Присадец обяви областният управител на Хасково Стефка Здравкова, съобщиха от кабинета ѝ, цитирани от БТА.
Пожарът, който трети ден влинее в община Тополовград, вече е навлязал в община Свиленград, информираха от Областна администрация Хасково.
Мобилизирана е тежка техника, която да помага за овладяването на огъня.
Силният вятър обаче затруднява изключително много работата на огнеборците, казаха от областна администрация.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари