Нов номер на Сашо Кадиев в ефир: Измисли идеалната дума, за да се усмихнат всички за селфи
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

кадър bTV
С събиране за селфи започнаха водещите и гостите днешното издание на предаването „Преди обед“ по bTV. Кадърът беше предназначен за социалните медии, за да могат зрителите да коментират по-активно случващото се в студиото.
Това даде повод на Александър Кадиев да прояви отново чувството си за хумор. Вместо да кара гостите да кажат „зеле“, за да изглеждат усмихнати, той ги разсмя, като ги подкани да кежат „заплата“. Това определено проработи, както пролича от кадъра. „Я, как хубаво се усмихнаха всички“, коментира доволният Кадиев.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари