Блиц Новини

Кадър БТВ: Не станах кифла, искам да кажа пред цяла България какво преживях, обяви Нанси Карабойчева

Противно на всеобщото мнение, че миските са разглезени красиви жени, занимаващи се единствено със себе си Нанси показа, че далеч не всички са такива.

Може би никой във Фермата по БТВ не очакваше да види у нея едно борбено човече, много разсъдлива, точна и коректна към всички.

От самото начало се превърна в „сив кардинал“ както самата тя се определи и разумните й съвети помогнаха много на отбор „Канатица“ да изплува от блатото.

Това съвсем не е случайно. Самата тя разказа за трудностите, през които се е налагало да преминава и които са я изградили като стойностен човек.

Моят мъж ми е най-добрия приятел, той ми е всичко.

Не ми трябват хора когато съм навън с него, нямаме нужда от никой само от децата.

Връзка се изгражда ако намериш правилния човек, не може насила да го правиш.

Ние сме заедно от 13 години, от които 2-3 са ни били много тежки.

Първата година в чужбина беше тежко.

Шест месеца не му бяха плащали, аз бях студентка и ядяхме само боб и леща и живеехме в една стаичка.

Аз съм минала през всичко с него. Заедно бяхме и когато станах „Мис България“.

Славата също може да те зашемети, ако не беше той до мен тогава можеше да съм по-голяма кифла.

Минава се през много неща, така разбираш дали това е твоя човек или не.

Не може всичко да ти е пари, лукс и само чики-рики.

С присъщият си хъс се хвърли и в битката за привилегии, от която зависеше къде ще живеят следващата седмица.

И това се оказа за нея край на състезанието.

След фаталното скачане от високо Нанси си усука коляното и се наложи да бъде транспортирана до болница.

На въпрос на Андрей защо се разплака тя отвърна:

От яд рева!

Не успя да продължи, но освен това не е ясно дали въобще ще може да се върне в предаването.

Тя стана любимка на много зрители, които й стискат палци да се размине с лека травма и бързо да се възстанови.

Ех, бе Нанси😟. Прекрасница🤩🥰! Жалко, ако е отпаднала поради контузията.

Дано всичко е било наред и сега е добре

Дано всичко да бъде наред със. Нанси много я харесвам дано не се наложи да напусне. Фермата. Успех и занапред във всичко което престой.

Много лъзга този пясък, първият път Нанси като скочи от високо беше по добре но втория почти стъпи леко и се лъзна

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …