Hell's kitchen

Кадри Нова ТВ: Не, писна ни: Кой ни набута пак Виктория Капитонова?

Виктория Капитонова е от тези, които в който формат не са се появили, само него не са спечелили.

След победата й в романтичното риалити „Ергенът“ в сезон едно, сега бе ред да се окичи и с готварско първенство.

Успя да елиминира всички от отбор „златни“, дори професионалист като Емо и грабна златната купа.

И за разлика от големият победител Станислав, за който зрителите са почти сто процента единодушни, че заслужава, при Виктория съвсем не е така.

Доста останаха разочаровани, че отново бе подбутната за победител, макар да не бе най-добрата и достойната да грабне награда.

Съжалявам, но започва да ми се гади от цялата тази предварителна нагласеност, нямам нищо против Виктория.

Видимо нейното поведение дава резултат в нейна полза, но си личеше че имаше доста по-достойни от нея, които се бориха, без да минават между капките, разчитайки не на чар, а на умения и сърцатост …

Ужасно самонадеяна! Толкова нагласен и изкуствен финал!

Чудят се къде още да я набутат…

Мира е прекрасна и много по-добър готвач, тя е истинският победител!

Мира е класи над Виктория!

За мен победител е Мирослава! През целия сезон се справяше блестящо! Успех и в бъдещи проекти, Мира!

Мирослава е стилна, семпла, скромна, изискана, можеща, мислеща и адекватна! От всички, тя най- много заслужаваше да спечели.

Да са живи и здрави „спонсорите“ на Виктория, но ако може да не ангажирате бедният зрител с нейното бездарно присъствие и в други риалита! Имайте милост! Благодаря!

Мира заслужаваше!!!! Невероятна жена, по-красива и по-способна в пъти от Виктория!

Когато не мислиш с главата си, а с нещо друго се получава победител Виктория.

За Станислав е разбираемо до някъде, но за другите две дами не мога да си обясня.

Даже Къци на моменти беше по добър от това недоразумение.

Браво на Мира. Перфектната жена.

Не можа да се набута във Мастър шеф, ама ето, спечели във Хелс Китчън… ей, няма спасение от таз жена…. Мира трябваше да е победител. Зряла, силна, умна жена! Нагласена работа за пореден път….

За зрителите това е поредната нагласена победа на Виктория, с която още повече, че ощетени останаха както Емо, така и Мира.

И двамата заслужаваха победата повече, но сякаш флиртуването, чара и сексапила на рускинята наклони везните отново в нейна полза.

 

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …