Наша фирма дава по 500 лева на всеки свой ваксиниран служител
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

100 лв. еднократен бонус за всеки, който се ваксинира и допълнителни стимули за 100% имунизиран екип дава голяма транспортна компания в Русе.
Около 40% от работниците и служителите вече имат ваксини, а част от социалния пакет е безплатно тестване. Въпреки че мнозина от работниците във фирмата нямат досег с външни лица, мениджърът човешки ресурси Мартина Георгиева смята, че ваксинацията е важна, защото е единствения начин за превенция на пандемията, предава „Nova news“ .
В Албена пък работодател също мотивира служителите си за ваксинация. Стимулът представлява почти половината от работната заплата. Маргита Тодорова, директор във фирмата споделя, че вече повече от 50% от персонала е ваксиниран.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари