Коментари на: NASA: Идва студ, какъвто светът не помни, сателити предадоха шокиращи данни https://vihrogon.bg/nasa-%d0%b8%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d1%82/ Сайтът на свободния дух Sun, 04 Nov 2018 14:57:02 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Дианалосевадианасева.лосевасева https://vihrogon.bg/nasa-%d0%b8%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d1%82/#comment-2863 Sun, 04 Nov 2018 14:57:02 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21006#comment-2863 Многолошо.азкактонепонасямстуда.каквощеправя.имамалергиякъмстудакъмкедаиснегаивятъра.ощедокатоизлязаоткъщиимесъбарявятъра.деадиди.

]]>
От: Дианалосевадианасева.лосевасева https://vihrogon.bg/nasa-%d0%b8%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d1%82/#comment-2862 Sun, 04 Nov 2018 14:48:26 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21006#comment-2862 Многолошо.азкактоимамалергиякъмстудакаквощеправябрато.непонасямзиматахич.особеноледоветеиснеговетеивятъракойтомесъбаряощедокатоизлязаоткъщи.деадиди.

]]>
От: Славей желев https://vihrogon.bg/nasa-%d0%b8%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d1%82/#comment-2096 Sat, 06 Oct 2018 11:22:30 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21006#comment-2096 Май забравихе за глобалното затопляне и топенето на ледниците ?

]]>
От: Александър https://vihrogon.bg/nasa-%d0%b8%d0%b4%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d1%82%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d1%8a%d0%b2%d1%82%d0%be-%d1%81%d0%b2%d0%b5%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%bd%d0%b8-%d1%81%d0%b0%d1%82/#comment-2006 Wed, 03 Oct 2018 06:16:15 +0000 https://vihrogon.bg/?p=21006#comment-2006 Това ако е вярно защо още никой не го е коментирал

]]>