Кадри видео Нова ТВ
След десет вечери в десети сезон на „Като две капки вода“ най-после победата грабна Моню Монев в образа на боливудската звезда Ранвир Сингх. Актьорът се раздаде на сцената с танци и въпреки не дотам доброто пеене спечели овациите на публиката в студиото, журито и менторите.
„Във всеки сезон се влюбвам в един актьор. Тази година съм влюбен в Моню. Ти си едно божество! Не знам откъде намери въздух да танцуваш, да скачаш и да пееш така“, каза Азис за преобразяването.
Зрителите също го подкрепиха горещо. Досега някак той минаваше на заден план, въпреки старанието, което влагаше във всеки образ.
Честито на Мони , вай-после оценен.
Браво на Мони, много се радвам, че спечели една вечер. Заслужава го. Всички бяха добри тази вечер
Най-сетне и той да бъде на върха,сега остава следващия път да бие Сано и всеки ще има по поне един спечелен лайф
Добре е, радвам се за него. Поне е свежар. Пожелавам и на Сано победа!
Мониии…… Въпреки, че Криси ме разплака, Дарко беше върха…. Но пък се радвам за Мони… Руси също…. Браво симпатяги…. Саното да не забравя и Краси…. Не човеци сте…. Обичам ви…. Много сте добри… ❤️
Моньо – денси яко!Ама пък как му отива!
За първи път журито да оцени Моню Монев подобаващо. Досега все беше пренебрегван. А той е изключително талантлив.
Крисия развълнува сърцата на зрителите с чудесната имитация на Ваня Костова.
Плача за нея, защото тя наистина беше ангелогласна! Голяма загуба за българската музика. Можеше още много години да ни дарява с прекрасния си глас. Винаги ще слушам Ваня с голямо възхищение и любов. Криси с това изпълнение ми доказа, че има още много да учи.