Мира Добрева се радва, че е на море и не гледа телевизия
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

снимка: Instagram/ miradobreva_
„Добре, че съм на море и професионалната ми стръв да гледам телевизия е притъпена от плисъка на вълните! Добре, че мога да чета книга, вместо да гледам арогантните потоци на мисълта и издигнатия във фалцет глас на кандидат-велможите на днешния ден.
Весело лято и умната!
(Ако не – русата! Нали знаете“).
Вижте тази публикация в Instagram.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари