Мира Добрева: Отиде си моят наставник
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

Снимка профил ФБ
Тъжната вест за кончината на отец Ангел сподели Мира Добрева в профила си в социалната мрежа.
Вчера ми писа: “Добре съм!”
Днес го питах отново как е. Не ми отговори…, написа още водещата.
Отец Ангел беше председател на старинния храм „Света Софѝя“, което послушание достойно изпълнява до последния си дъх.
Той е роден на 27 февруари 1962 г. в гр. Добрич. Завършил е Богословския факултет при Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Ръкоположен е в дяконски сан на 19 април 1997 г. от Траянополския епископ Иларион, а за свещеник – на 29 април същата година.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари