Министърът на туризма Стела Балтова се изолира в дома си с COVID-19
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

кадър Нова телевизия
Служебният министър на туризма доц. Стела Балтова е с COVID-19. Това съобщи изданието TravelNews, като се позова на представители на правителството. Балтова е дала тези дни положителен тест въпреки, че е ваксинирана.
Министърът си е вкъщи и е в добро състояние. Ще бъде под карантина до края на октомври. През това време ще бъде замествана от зам.-министър Ирена Георгиева, казаха от Министерския съвет. Повечето служители в министерството на туризма вече са тествани за заразата.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари