Министър Донев: Изключително тежко е финансовото състояние, но 50 лв. към пенсиите ще има
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео новини.бг
На брифинг след заседанието ва МС, служебният социален министър Гълъб Донев съобщи, че добавката от 50 лева месечно към пенисиите ще продължи поне до края на мандата на служебното правителство.
Добавката беше въведена от правителството на Бойко Борисов като мярка за подпомагане на възрастните хора в условията на пандемията от коронавирус и е в сила от въвеждането на извънредни противоепидимични мерки.
Ако не заработи бизнесът, пари няма да има за нищо, ако заработи, пари ще има за всичко, заяви финансовият министър Асен Василев.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари