Мажена избухна срещу Гечо от Фермата: Неприятен е

Блиц Новини

Кадри БТВ

На дуел в събота Веселка елиминира полякинята Мажена и я изпрати в къщи, като по този начин спечели отборната битка, което бе голямата цел за всички.

Тя изкара девет седмици в стопанството, като за нея това бе бягство от рутината и монотонното ежедневие навън, между работа и семейни задължения, както казва тя.

Исках да пробвам нещо друго, да предизвикам себе си. Мъжете в семейството ми не вярваха, че ще се задържа и една седмица. Последните две години стреса бе голям, натоварих се и реших да изляза от комфорта си и да се впусна в това предизвикателство. Завърнах се с още по-голям хъс за работа.

Влязох във „Фермата“ със съзнанието, че ще се сблъскам с нови неща, че хората около мен ще бъдат много по-млади и това бе най-голямото предизвикателство, дали ще мога да се впиша. Малко ме обиждаше, че се обръщаха към мен с „мамче“, предпочитах Мажена.

На въпросът какво мисли за случката между Гечо и Валерия и целия шум, който се вдигна около това събитие Мажена отговори:

Гечо е доста експулсивен и агресивен, не само сега, но и в предното му участие, където също бе толкова неприятен в отношението си към жените. Според мен не трябваше да постъпва така, можеше по друг начин да каже на Валерия каквото трябва.

Според нея продукцията спазва правилата, с които всички са запознати и това е логичното решение, той да бъде изгонен от стопанството.

В крайна сметка зрителите направиха своите изводи за събитията дотук.

Хора, мисля че всичко върви по сценарий. Най-възрастните участници трябваше да напуснат преди да се обединят двата отбора по един или друг начин. И докато Мажена, която е човек със статус в България ( все пак е лекар), напусна достойно след двубой, Гечо, който е само един автотехник, можеше да бъде изгонен след театралното представление на Валерия. Това говори за ценностната система на продуцентите и продукцията.

Изгонихте Гечо за нищо. Защо ,след като продукцията не допуска насилие във фермата ,не взе сама решение има ли удар и ли не ,а трябваше да пита момичето дали я е ударил? Не сте ли вие хората,които трябва да прецените има ли удар или не? В един спор в съда кой взима решение дали има виновен? Потърпевшия,обвиняемия или съда? За почукване по рамото го изкарахте насилник . Срамота!

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …