Мъж на 35 г. е обвинен за жестоко убийство във Варненско
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
Престъплението е извършено на 22 март. Обвиненият мъж и негов познат отишли в помещение в село Попович, което било бивше заведение, за да се почерпят.
След няколко часа, между двамата възникнал скандал, който прераснал в сбиване. 35-годишният обвиняем нанесъл множество удари с бар-стол по своята жертва и го убил. След това обвиняемият се прибрал в дома си и опитал да унищожи улики, свързани с извършеното от него.
Окръжната прокуратура във Варна повдигна обвинение на 35-годишен мъж за убийство с особена жестокост към жертвата, пише Вести.
Към момента обвиняемият е задържан за срок до 72 часа и предстои внасяне в съда на искане за налагане на най-тежката мярка за процесуална принуда спрямо него – „Задържане под стража“.
Предвиденото в закона наказание за това престъпление е лишаване от свобода от 15 до 20 години, доживотен затвор или доживотен затвор без право на замяна.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари