Математикът Витанов заплашван с убийство
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео БНТ
Постоянни заплахи за убийство получавал математикът проф. Николай Витанов, който прави модели за разпространението на коронавируса, заяви самият той в ефира на БНТ .
„Интересът ми към тези сметки започна да намалява. Като отворите форумите ще видите хиляди заплахи за физическа разправа и за убийство срещу мен. Подложен съм на системен тормоз“, сподели той.
„Обявил съм кастинг за мой заместник. Като казах, че тази вълна ще се вдигне в средата на юли, се вдигна страшен рев. Така бе оревана вселената, както само когато ген. Мутафчийски даде онова интервю на Бенатова“, заяви математикът.
„С кастинга ще се докаже тезата, че хейтърите само вият и реват, една дългосрочна прогноза не могат да дадат“, добави той.
След като мине септемврийският пик, човек би могъл да очаква нов пик. Великият математик в Небесата само знае кога ще започне, но си мълчи, коментира още топматематикът.

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
АСП: Помощите за месец декември 2025 г. ще бъдат изплатени в евро след 15.01.2026 г
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкционираният за корупция по Магнитски да ги уведоми дали ще ги бъде

Няма коментари